3 500,00 PLN (63,64 PLN)
Warszawa, Łucka
Mieszkanie na wynajem,
Warszawa, Łucka
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Wola, Łucka
- Powierzchnia:55 m2
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 14 z 30
- Numer oferty: 702131
- Cena: 3 500,00 PLN
- Cena za m2: 63,64 PLN
Kontakt z agentem: 11 PIĘTRO GABRIELA BORATYŃSKA
Gabriela Boratyńska
Mapa
Kontakt z agentem
11 PIĘTRO GABRIELA BORATYŃSKA