2 pokoje | 44 m² | Targówek | ul. Handlowa | Pierwszy najem | Miejsce parkingowe | Komórka lokatorska | Metro Trocka 5 min od budynku
Na wynajem wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Handlowej 60. Lokal znajduje się w budynku, który przeszedł całkowitą renowację elewacji oraz klatki schodowej, a samo mieszkanie zostało wykończone po generalnym remoncie, dzięki czemu jest to pierwszy najem.
Mieszkanie położone jest na 5 piętrze i ma powierzchnię 44 m². Składa się z 2 pokoi, przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz dużego balkonu, który stanowi idealną przestrzeń do odpoczynku.
Kuchnia wyposażona jest w płytę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową oraz okap.
Dodatkowym atutem nieruchomości jest prywatne miejsce parkingowe przed budynkiem za szlabanem — już w cenie najmu, a także komórka lokatorska do dyspozycji najemcy.
Ogromnym plusem lokalizacji jest stacja metra Trocka, oddalona o około 5 minut spacerem, co zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum miasta.
Warunki najmu:
* czynsz najmu: 3 100 zł + 1000 zł czynsz administracyjny plus prąd
* kaucja: 4 000 zł
Dodatkowe informacje:
✔ psy są akceptowane
✔ miejsce parkingowe w cenie najmu
✔ komórka lokatorska w cenie
✔ umowa najmu na minimum 12 miesięcy
✔ miesięczny okres wypowiedzenia
✔ mieszkanie dostępne od zaraz
Zapraszam serdecznie na prezentację — mieszkanie prezentuje się jeszcze lepiej na żywo!
W razie pytań zapraszam do kontaktu.
3 100,00 PLN (70,45 PLN)
Metro Trocka 5 min | Parking w cenie | Balkon
Mieszkanie na wynajem,
Warszawa, Handlowa
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Targówek, Handlowa
- Powierzchnia:44 m2
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 5 z 6
- Numer oferty: 354024
- Cena: 3 100,00 PLN
- Cena za m2: 70,45 PLN
Kontakt z agentem: 11 PIĘTRO GABRIELA BORATYŃSKA
Gabriela Boratyńska
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
11 PIĘTRO GABRIELA BORATYŃSKA