DEKORACJE ŚLUBNE

Dekoracje tworzone na zamówienie oraz dostępne od ręki

Zestawy dekoracji ślubnych na auto   Kokardy na klamki samochodu   Dekoracje na ławy kościelne   Dekoracje na salę weselną   Dekoracje na butelki z alkoholem weselnym   Kotyliony na rękę Butonierki Ozdoby do włosów

nasza oferta

ZESTAWY DEKORACJI NA AUTO

Zajmujemy się produkcją unikatowych dekoracji na niewielką skalę. Każdy z zestawów wymaga serca i wielogodzinnej pracy. Dekoracje tworzone są zgodnie z upodobaniami i potrzebami klientów (np. na wzór bukietu ślubnego) oraz w oparciu o obecnie panujące trendy ślubne, a także przy użyciu materiałów najlepszej jakości. Każdy zestaw dekoracji zapakowany jest w piękne tekturowe pudełko, a kokardy na klamki samochodu dołączone są gratis. Na stałe współpracujemy z kilkoma firmami oferującymi przejezdy do ślubu w całej Polsce.

KOKARDY NA KLAMKI SAMOCHODU

Dla Par Młodych preferujących minimalizm oferujemy zestawy 4 szt. kokard na klamki samochodu (bez konieczności zakupu całego zestawu dekoracji do przystrojenia maski auta). Wszystkie końcówki wstążek ścinane są termicznie (na gorąco) za pomocą specjalnego urządzenia, dzięki czemu ryzyko strzępienia się wstążki podczas jazdy ograniczone jest do minimum. Do wyboru setki wzorów i kolorów kokard. Istnieje możliwość wykonania kokard oraz stroików na klamki na zamówienie w każdej kolorystyce.

INNE DEKORACJE

Oferujemy również dekoracje na butelki z alkoholem weselnym, dekoracje na ławy kościelne i wiele innych. Jeśli poszukują Państwo czegoś, co nie znalało się w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu.

Zakup gotowych dekoracji

Gotowe dekoracje można zakupić przez Internet z dostawą do domu, do paczkomatu lub z odbiorem osobistym w naszej pracowni. Aby obejrzeć aktualny wybór dekoracji, kliknij w poniższy przycisk z linkiem do aukcji na naszym Allegro.
DEKORACJE NA ZAMÓWIENIE
  • Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.
  • Umów się na spotkanie w naszej pracowni lub opowiedz o swoich oczekiwaniach przez telefon.
  • Potwierdź chęć złożenia zamówienia.
  • W trakcie realizacji otrzymasz zdjęcia wykonanych dekoracji (do akceptacji) mailowo lub poprzez MMSy.
  • Odbierz zamówienie zgodnie z ustalonym terminem i sposobem odbioru.

Opinie na Allegro

Poniżej niektóre z opinii użytkowników Allegro dotyczące dekoracji ślubnych.

Przykładowe realizacje

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.